Powrót do Strony Głównej

Oferta

GOTOWE MIESZKANIA           

Marzący o własnym mieszkaniu wertują dziesiątki prospektów, wizualizacji , oglądają makiety na targach. Nie zastąpi to jednak wizyty na budowie w celu obejrzenia upatrzonego mieszkania na żywo. Daje to bowiem możliwość dokładnego przyjrzenia się temu, co chcemy potencjalnie kupić oraz gdzie będziemy mieszkać... Dlatego w naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim gotowe mieszkania wykończone "pod klucz" lub nowe mieszkania w tzw. "stanie developerskim". Od niedawna również wynajmujemy lokale mieszkalne a wkrótce w realizowanym najnowszym projekcie - lokale użytkowe.

BEZPIECZNY ZAKUP               

Umowa w przypadku gotowego mieszkania jest o wiele szybciej zawierana, niż w przypadku inwestycji planowanych. Dotyczy, bowiem stanu faktycznego i istniejącego już lokalu. Mamy pewność, że nie pojawią się żadne zmiany w planie, w jakości wykonania, jak również daje możliwość weryfikacji czy inwestycja jest wolna od wszelkich obciążeń. Jest to jedna z najbezpieczniejszych form zakupu, dzięki której Klient unika wielu ryzyk a dodatkowo pozwala oszczędzić czas, odsetki, koszty zabezpieczenia kredytu.

ZDROWA TECHNOLOGIA

Wiedząc jak ważną rolę dla naszych klientów odgrywają materiały z jakich budowane jest ich przyszłe mieszkanie, od początku działalności naszej firmy, wszystkie inwestycje realizujemy w technologii tradycyjnej - z cegły ceramicznej, którą cechuje:


Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wykończeniowych mamy gwarancję, że nasze inwestycje będą spełniać wysokie wymagania przyszłych klientów.